kozan rehber, kozan rehber, kozan rehber,
whatsapp
Böcek Gizli Arama Firma Rehberi – Kozan Firma ve İş Rehberi
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
148 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: AYLİN GÜLER
  • ADRES: GÜL BAHAR MAH. ŞEHİT ERTUĞRUL KABATAŞ CAD. DALYAN APT. NO.40
  • TELEFON: 0 (532) 407 6843
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Böcek Gizli Arama

Böcek Gizli Arama, Türkiye’nin her noktasına hizmet etmekteyiz. Sizde evinizde, işyerinizde, hotelinizde, saunada, hamamda, arabanızda ve benzeri yerlerde tespit edebiliriz.

Gizli Arama – İletişim

Böcek arama tarama hizmetimiz için bizlere haftanın her günü ulaşabilirsiniz. 7/24 hizmet vermekteyiz. İletişim: 05324076843

Gizli kamera 

Evinizde, iş yerinizde yada başka bir yerde gizlenmiş gizli kamera yada ses aygıtı ile dinleniyorsunuz sizde cihazlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Böcek Tarama – Cihazı

Bulunduğunuz ortamda böcek cihazları varsa elimizde böcek bulucu cihazlar sayesinde ortamdaki bütün cihazları size göstermektedir. Detaylı bilgi için bizi arayın.

Dinleme – Bulucu

Kişisel güvenliğinizi her mekanda korumanızı sağlayacak süper bir üründür. Gittiğiniz ortamlarda bu tarz casus cihazlar tarafından izlenip izlenmediğinizden ve dinlenip dinlenmediğinizden emin olabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz

Kameralar yasal şartlarda kullanıldığı takdirde güvenliğimizi sağlayabilir. Bununla birlikte, kamera uygulamaları her zaman yasal kurallara uygun çerçevede kullanılmayabilir. Özel hayatın gizliliğini ihlal edecek şekilde birilerini kaydetmek ve bunları yayınlamak yasal olmayan bir durumdur. Ancak yasal olmaması ‘’casusluk’’ yapmak isteyen kişileri çoğu zaman durdurmaz. Evinizde, ofisinizde veya aracınızda, gizli kamera ile izlenmekten endişeleniyor ve bunu nasıl engelleyeceğinizi merak ediyorsanız, size yardımcı olabilecek birkaç ipucumuz var. Eğer daha ciddi bir sorun yaşıyorsanız profesyonel ekibimizden hizmet talep edebilirsiniz.

Gizli böcek  kamera nasıl bulunur?

Gizli kameralar teknolojinin gelişmesi ile çok küçük ebat ve özelliklerde üretilebilmektedir. Küçük nesnelerin gizlenmesi daha kolay olmaktadır. Bunun için yapılması gereken ilk şey etrafı dikkatlice incelemektir. Odayı dikkatli bir şekilde inceleyecek olursanız kamerayı bulabilirsiniz.

• Beklenmedik yerlerde duran veya herhangi bir yere gitmeyen kablolara dikkat edin.  Birçok gizli kamera kablosuz olsa da, açıklanamayan kablolar gizli bir kameraya işaret ediyor olabilir.

• Işıkları inceleyin. Gizli kameralarda genellikle böyle belirgin işaretler olmaz, ancak gizlenmek için tasarlanmamış güvenlik kameralarında sıklıkla led ışıklar bulunur ve kamerayı yerleştiren kişi dikkatli değilse kamera görünebilir.

• Duvarlarda veya başka yerlerde küçük delikler arayın. Bazı gizli kamera türleri çok küçük boyutlarda merceklere sahiptir. Genellikle kameranın yerleşebileceği küçük bir delik bulunan ve dikkat çekmeyen nesnelerde saklanmak suretiyle çalışırlar.

• Sıra dışı nesnelere odaklanın. Tanıdık bir yerde iseniz, yeni olan veya ya da yerinde olmayan nesnelere bir göz atın.

Gizli kameraları tespit etmek için kullanılabilecek diğer bir yöntem de dinlemektir. Her kamera için geçerli olmasa da hareketle duyarlı bazı kameralar, hareketi algıladıklarında görüntüyü takip etmek için harekete geçer ve bu, yumuşak bir tık sesi ya da vızıltıya neden olur. Gürültülü bir ortamda, bu tür kameraları kesinlikle duyamazsınız. Ancak ışıkları, televizyonları ve diğer ses kaynaklarını kapatabileceğiniz bir yerdeyseniz, kamerayı duyabilirsiniz. Özellikle gece sessiz ortam tercih edilmesi önemlidir.

Maalesef yukarıdaki yöntemlerin hiçbirisi gizli kameraları tespit etmek için %100 etkili değildir. Ancak hemen vazgeçmeyin. Kameranın sensöründen yansıyan ışığı arayarak da gizli bir kamerayı bulabilirsiniz. Bu yöntem ile gizli kamerayı tespit etmek için ışığı doğru açıdan kullanmanız ve kameraya oldukça yakın olmanız gerekir.

Daha fazla bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. böcek gizli arama

Firma rehberinde olan diğer firmalara buradan ulaşabilirsiniz.

firmaya ait >>> firma ismi, iletişim no, firma adresi, firma bilgileri, firma hakkında resim, firma hakkında diğer bilgiler yer almaktadır, kozanfirmam.com

148 KİŞİ FİRMAYI ZİYARET ETMİŞTİR

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
firma rehberi, Adana Rehber, Kozan Reklam, Kadirli Rehber, Firma Ekle, Firma Bul, Türkiye Firma Rehberi, Karabük Firma Rehberi, Firma Rehberi Türkiye Firmalar Rehberi Türk Firmaları, Ücretsiz Firma Rehberi | Firmanı Ücretsiz Ekle, Firmarehberi,firmarehberi.com,firmarehberi,Firma-rehberi, Türkiye Rehberi Firma Rehberi Türkiye iş Rehberi Türkiye, Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle