kozan rehber, kozan rehber, kozan rehber,
whatsapp
Bodrum Nakliye Firma Rehberi – Kozan Firma ve İş Rehberi
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
251 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Erkan Demirbaş
  • ADRES: Cevat Şakir Mah. Pınar Sk. No:20/B Bodrum / MUĞLA
  • TELEFON: 0 (507) 038 3230
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Bodrum Nakliye,

Bodrum ve çevresinde kurumsal olarak evden eve nakliyat, şehiriçi nakliye ve parça eşya taşımacılığı hizmetleri veren bir firmayız.

Bodrum Nakliye

“Ev kişinin kalesidir ve evi ev yapan şey de içinde bulunan eşyalardır. Bu nedenle, ev eşyalarının nakledilmesi hem madden hem de manen oldukça hassas bir konudur.

Nakliye

Yeni alınmış bir beyaz eşyanın çizilmesi, aile yadigarı bir sandalyenin bacağının kırılması ya da önemli bir kolinin eski evde unutulması hemen hemen herkes için oldukça can sıkıcıdır. Profesyonel bir evden eve nakliye hizmetinde bu gibi talihsizliklerin olma ihtimali oldukça düşüktür. Çünkü böyle durumların yaşanmasına yol açabilecek her türlü davranış ve vaziyet önceden belirlenmiş bir takım kurallar aracılığıyla önlenmektedir. Firmamız müşterilerinin her türlü eşyasını kendi eşyasıymış gibi bir özveri ve özenle taşımakta, eşyaların güvenliğini sağlayabilmek için uluslararası standartlarda bir nakliye hizmeti vermektedir.”

 


 

firmaya ait >>> firma ismi, iletişim no, firma adresi, firma bilgileri, firma hakkında resim, firma hakkında diğer bilgiler yer almaktadır, kozanfirmam.com

251 KİŞİ FİRMAYI ZİYARET ETMİŞTİR

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
firma rehberi, Adana Rehber, Kozan Reklam, Kadirli Rehber, Firma Ekle, Firma Bul, Türkiye Firma Rehberi, Karabük Firma Rehberi, Firma Rehberi Türkiye Firmalar Rehberi Türk Firmaları, Ücretsiz Firma Rehberi | Firmanı Ücretsiz Ekle, Firmarehberi,firmarehberi.com,firmarehberi,Firma-rehberi, Türkiye Rehberi Firma Rehberi Türkiye iş Rehberi Türkiye, Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle