kozan rehber, kozan rehber, kozan rehber,
whatsapp
CSS Legal - Firma Rehberi - Kozan Firma ve İş Rehberi Firma Rehberi – Kozan Firma ve İş Rehberi
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
393 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mehmet Ali Türkan
  • ADRES: Profılo AVM Cemal Sahir Sk. No:33 Kat: 2 Ofıs No: 233 Mecidiyeköy Şişli İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (850) 455 5505
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

Ankara Antlaşması Hakkında;

Ankara antlaşması hakkında bilgi sahibi olmak önemlidir. Ankara antlaşması hakkında bilgi toplarken hak edilen vizelerden haberdar olabilirsiniz. Antlaşma kapsamında farklı vizeler alabilir ve farklı ülkelerde yaşamak için oturum izni alabilirsiniz.

CSS Legal
Ankara Antlaşması İle Çalışan Vizesi Alma
İngiltere’ye çalışmaya giden Türk vatandaşları gerekli şartları sağladığı takdirde vize alabilir. Ankara antlaşması kapsamında alınabilecek olan vizelerden biri çalışan vizesidir. Çalışan vizesi almak için part time ya da tam zamanlı olarak bir işte yasal olarak 12 boyunca çalışmış olmak gerekir. 12 ay boyunca çalışma ardından çalışan vizesine başvuru yapılabilir.
Çalışan Vizesi Alınması Ardından Ne Yapılır?
Çalışan vizesi aldıktan sonra:
• 3 yıl boyunca aynı işveren ile
• 3 ve 4 yıl arası aynı sektörde ancak farklı işveren ile
• 4 yıl sonunda farklı sektörde
Çalışma imkanı vardır.
Ankara Antlaşması İle İngiltere’de Süresiz Oturum İzni Alma
Ankara antlaşması hakkında bilgi sahibi olmak önemlidir. Vize kapsamında İngiltere’de çalışan Türkler, süresiz oturum izni alabilirler. İngiltere’de çalışmak için ilk olarak 1 yıllık oturum izni alınır. 1 yıllık oturum izninin bitmesine 28 gün kala uzatma başvurusu yapılır. Uzatma başvurusu yaptıktan sonra gerekli şartlar sağlanıyorsa 3 yıllık oturum izni verilir. 3 yıllık oturum izni ardından yani toplamda 4 yıl geçmesi ile süresiz oturum izni için başvuru yapılabilir.

firmaya ait >>> firma ismi, iletişim no, firma adresi, firma bilgileri, firma hakkında resim, firma hakkında diğer bilgiler yer almaktadır, kozanfirmam.com

393 KİŞİ FİRMAYI ZİYARET ETMİŞTİR

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
firma rehberi, Adana Rehber, Kozan Reklam, Kadirli Rehber, Firma Ekle, Firma Bul, Türkiye Firma Rehberi, Karabük Firma Rehberi, Firma Rehberi Türkiye Firmalar Rehberi Türk Firmaları, Ücretsiz Firma Rehberi | Firmanı Ücretsiz Ekle, Firmarehberi,firmarehberi.com,firmarehberi,Firma-rehberi, Türkiye Rehberi Firma Rehberi Türkiye iş Rehberi Türkiye, Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle