kozan rehber, kozan rehber, kozan rehber,
whatsapp
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
139 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Dursun Can PEKŞEN
  • ADRES: Fındıklı mah. Başıbüyük Yolu Cad. Maltepe/İstanbul
  • TELEFON: 0 (850) 346 1420
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 10:00 - 20:00
SERVİS SAATLERİ 10:00 - 20:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Web Tasarım ile Ulaşılabilir Olun! Günümüzde birçok işletme ticaret dünyasında yerini almak için rekabet halinde. Haliyle her biri kurumsal olmanın gerektiği tüm detayları derinlemesine incelemektedir.

Küreselleşen dünya da artık ticaret rekabeti fiziksel mekân yerine sanal ortamda geçmektedir. Şahısların veya firmaların rekabete ortak olmak için hayata geçirdiği uygulamalardan birisi de kurumsal web site yaptırmaktır. Bu siteler sizin internetteki yüzünüz olmaktadır. Yüz binlerce kişiye ulaşılabilir olmanın yanı sıra rakiplerinizden bir adım öne çıkabilirsiniz.

Dursun Can PEKŞEN Web Tasarım Hizmetleri olarak, uzun yıllardır yaptığımız web siteleri ile birçok firma ve kişiyi hayal ettiği kitlelere kısa sürede ulaştırarak, büyümelerini hızlandırmaktayız. Hizmet öncesi ve sonrası destek ile tüm soruları 7/24 cevaplandırarak, kalite ve güveni ön plana çıkaran bir firma olarak çalışmaktayız. Başarı ve büyümenin kalıcı olmasını sağlamak için karşılıklı iletişimi daima aktif tutuyoruz. İhtiyaçları ve gereklilikleri en baştan belirleyerek, sorunsuz bir sürece adım atıyoruz. Bir müşteri için web sitesi, aradığı ürünü bulduğu bir sanal mekân olurken, bir firma içinse ürünlerini büyük kitlelere ulaştırmak için bir aracı olmaktadır. Bu ayrımın altını çizerek oluşturduğumuz bir kurumsal veya kişisel web site, her daim standartların üzerinde hizmet vermektedir. Verimliliği ve yeniliği dikkate değer kılmak için bize ulaşabilirsiniz.

İletişimin En Etkili Yolu!
İster bir firma olun ister birey, web siteniz ile iletişim kurmayı güçlendirerek, kendinizi daha iyi tanıtabilirsiniz. Verdiğimiz hizmetler kendinizi tanıtmanızı kolaylaştırırken bunu ekonomik olarak en verimli şekilde kullanmanızı sağlar. Daima güncellenebilir olarak tasarladığımız siteler, teknolojinin getirdiği yeniliklere entegre olarak, sizi geride bırakmaz. Bir katalog, broşür, kartvizit veya ilan vermekten daha hızlı şekilde etkili olan hizmetimiz, estetik ve şıklığı da bir arada sunar. Verdiğiniz hizmete ve bilgilere uyumlu şekilde tasarlanan siteler, ziyaretçilerinize aradığını kısa sürede bulmasını sağlar. Sadece müşterileriniz için değil aynı zamanda sizin için de kullanıcı dostu bir web sitesi, zamandan tasarruf sağlar. Böylelikle karmaşa içinde boğulmak yerine etkin ve kaliteli bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Kodlama yapısının kullanışlı olması sayesinde web siteniz daha hızlı olacak ve arama motorlarında üst sıraları alması kolaylaşacaktır. Sanal ortamdaki tanıtım ve reklam aracınız olan web siteleri için her detaya özen göstermekteyiz. Bugüne kadar ülkemizin birçok iş sahasındaki işletmesine ve kendini tanıtmak için çaba gösteren kişilere sayısız hizmet vermiş bulunmaktayız. Marka prestijinize katkıda bulunan tasarım, renk, işlevsellik ve logonuz ile hak ettiğiniz yeri alabilirsiniz. İzmir, Ankara ve İstanbul web tasarım gibi her ilde ve ilçede memnun müşteriler sayesinde bir web sitesinin sağladığı avantajları kanıtlayarak, yüzleri güldürmekteyiz. İçerik kalitesi, web sitenin arama motorlarına olan uyumluluğu, yer alan grafikler, site düzeni gibi birçok unsuru hazırlarken çok yönlü hizmet ile yardımınıza koşmaktayız. Detaylı bilgi ve fiyatlar için hemen bize ulaşın!

firmaya ait >>> firma ismi, iletişim no, firma adresi, firma bilgileri, firma hakkında resim, firma hakkında diğer bilgiler yer almaktadır, kozanfirmam.com

139 KİŞİ FİRMAYI ZİYARET ETMİŞTİR

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
firma rehberi, Adana Rehber, Kozan Reklam, Kadirli Rehber, Firma Ekle, Firma Bul, Türkiye Firma Rehberi, Karabük Firma Rehberi, Firma Rehberi Türkiye Firmalar Rehberi Türk Firmaları, Ücretsiz Firma Rehberi | Firmanı Ücretsiz Ekle, Firmarehberi,firmarehberi.com,firmarehberi,Firma-rehberi, Türkiye Rehberi Firma Rehberi Türkiye iş Rehberi Türkiye, Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle