kozan rehber, kozan rehber, kozan rehber,
whatsapp
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
38 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: batuhan kaya
  • ADRES: Şehit Cevdet Özdemir, Mahallesi, Sokullu Mehmet Paşa Cd. No:140/B, 06460 Çankaya/Ankara
  • TELEFON: 0 (507) 865 2417
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 20:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 20:00
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

Günlük hayatımızın olmazsa olması haline gelen PVC, hayatımızın her alanında bizlere hizmet sunmaya devam ediyor. Kullanım alanı çok geniş bir yelpaze olan PVC çocuklarımızın oyuncaklarından tutun, sağlık ve inşaat sektörü, ev ve işyerlerimize varana kadar her alanda hayatımıza kolaylıklar sunmakta. Yaşamımızın her alanında kullandığımız PVC’nin ne kadar güvenilir ve sağlam olduğu gözlerden kaçmaması gereken bir ayrıntı olmalı. Üretiminde kullanılan malzemesi ile sağlığımızı tehdit ediyor mu? Ya da geri dönüşme özelliği ile çevreye ne kadar dost? Veya ateşe dayanıklı mı, cebimize ne kadar dost ve ne kadar uzun ömürlü? Bunların hepsi ayrı ayrı düşünmemiz gereken ayrıntılar. Ankara Egepen Bu anlamda eğer sizler de bir PVC düşünüyorsanız sonrasında pişmanlıklar yaşamamak için çok iyi araştırmalısınız.

Ayrıca bir PVC her ne kadar iyi olsa da yapılan işçilik ve montajı da bir o kadar önemli. Bir malzeme ne kadar kaliteli olursa olsun yapılan işçilik ve montaj kötü ise PVC ömrü de bir o kadar kısa olur. Isı yalıtımı iyi yapılmamış bir PVC, enerji sarfiyatına neden olur. Ya da sağlam takılmamış bir PVC, güvenliğimizi ve hayatımızı tehdit eder. Eğer PVC düşünüyorsanız, tüm bunlar dikkate alınması gereken konulardır.

Bu anlamda Egepen dünyaya ismini duyurmuş bir marka olarak günden güne büyümeye devam ediyor. Farklı renk seçenekleriyle yapınızın dekorasyonuna ahenk katan Egepen, farklı fiyat aralıklarıyla da her bütçeye hitap etmekte. Mükemmel ses geçirmez özelliği ile şehrin neresinde olursanız olun gürültüden ve sesten uzak olursunuz. Olağanüstü ısı yalıtımı ile Egepen sadece geniş fiyat aralıklarıyla değil enerji tasarrufu ile de gönlümüzü fethetmekte ve bütçemize katkıda bulunmakta. Profesyonel çalışma arkadaşları ve güler yüzlü ekibi ile sizlere hizmet veren Egepen Ankara’da. Eğer sizler de Ankara da oturuyorsanız, Egepen Ankara işletmemize sizleri de bekleriz. Gelin, güvenirliliğimizi yerimizde görün. Egepen Ankara Bayi olarak hizmet sunmaya devam eden Egepen, güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız ile sizleri beklemekte. Ayrıca dilerseniz bizlere adresinden de ulaşabilirsiniz. Geleceğiniz güvenli ellerde olsun.

firmaya ait >>> firma ismi, iletişim no, firma adresi, firma bilgileri, firma hakkında resim, firma hakkında diğer bilgiler yer almaktadır, kozanfirmam.com

38 KİŞİ FİRMAYI ZİYARET ETMİŞTİR

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
firma rehberi, Adana Rehber, Kozan Reklam, Kadirli Rehber, Firma Ekle, Firma Bul, Türkiye Firma Rehberi, Karabük Firma Rehberi, Firma Rehberi Türkiye Firmalar Rehberi Türk Firmaları, Ücretsiz Firma Rehberi | Firmanı Ücretsiz Ekle, Firmarehberi,firmarehberi.com,firmarehberi,Firma-rehberi, Türkiye Rehberi Firma Rehberi Türkiye iş Rehberi Türkiye, Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle