Firma Ekleme Kuralları-Firma Rehberi

Firma Ekleme Kuralları – Firma Rehberi;

Aşağıdaki kurallara uymayan firma sahiplerinin başvurusu kesinlikle kabul edilmemektedir. Lütfen aşağıdaki kurallara uyarak firma başvurusu yapınız.

1- Firma adı kısmına resmi firma isminizi ya da unvanınızı mutlaka yazınız. Sitede onaylama sırasında gerçek iş yeri, firma ya da gerçek şirket olmayan başvurular kabul edilmemektedir.

2- Şirket telefon, adres, faks ve web site bilgilerinini doğru şekilde girilmelidir. Yanlış adres ve telefon numaralarına sahip firma talepleri kabul edilmeyecektir.

3- Harita konumunuzu doğru seçerek işaretleyiniz.

4- Firma adı kısmına şehir ve ilçe yazmayınız. (Örnek: Kozan Park gibi.)

5- Aynı adrese aynı isimde firma eklemeye çalışmayın.

6- Firma hakkında kısmını boş bırakmayınız. Firmanız ve sunduğunuz hizmetlerinizi düzgün bir şekilde yazınız.

7- Kozanfirmam.com, bir backlink sitesi değildir. Dolayısıyla web sitenizin alt sayfalarını ya da aynı sektöre farklı isimde web siteleri eklemeyin. Sadece sitenizin anasayfasını ekleyin. Aksi takdirde firma ekleme başvurunuz kabul edilmeyecetir.

Firma rehberi ve firma ekleme ile ilgili diğer sorularınız için bize buradan ulaşabilirsiniz

Sistemimizde yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler, içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir. Kozan Firmam,Firma Rehberi