kozan rehber, kozan rehber, kozan rehber,
whatsapp
1- HES Kodu Nasıl Alınır Firma Rehberi – Kozan Firma ve İş Rehberi

HABER DETAYI

Ekim 8, 2020 7:15 pm

1- HES Kodu Nasıl Alınır

1- HES Kodu Nasıl Alınır

HES Kodu Nasıl Nereden Alınır

Ülkemizde son zamanlarda iyice yayılan COVİD-19 (Koronavirüs) can kaybına  neden olmakta. COVİD-19 tedbirleri kapsamında yeni uygulamayı geliştirilmesiyle devreye girdi.

İçişleri Bakanlığının 81 il valiliğine gönderdiği genelgeyle, şehir içi toplu ulaşım araçlarında, kişiselleştirilmiş akıllı seyahat kartı kullanılan şehirler ile ülke genelindeki kamu, özel tüm konaklama tesislerine kabullerde HES kodu zorunlu hale geldi. HES kodu nasıl iner? HES kodu almak için yapılması için ne gerekli…

Kozanda HES kodu nasıl alınır….

Hayat Eve Sığar (HES) uygulaması HES kodunu almanın öne çıkan üç farklı şekilde yöntemi bulunuyor bizlere sunuyor.

“HES kodu işlemleri” bölümü

HES kodu indirme işleminde ilk telefonunuzun model ve markasından Google Store veya Apple Store‘den Sağlık Bakanlığı’nın Hayat Eve Sığar (HES) uygulamasını bularak indirilebilir.

Daha sonra HES kodu için mobil üzerinden “HES kodu işlemi” bölümüne giriş yapınız.

Sonra “HES kodu oluştur” HES kodu oluştur diyerek kodumuzu kolaylıkla alabiliriz.

Uygulamada üzerinde kod üretimi, üretilen kodun süre ile kısıtlanması, paylaşılması, silinmesi gibi tüm yönetimin tamamı, halkın kontrolünde kalacak. halk, Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden dilediği kadar sayıda kod üretebilecek ve alabilecek.

Hangi kodu, hangi kurumla paylaştığının listesini görüntüleyebilecek, dilerse iptal edebilecek ya da yetkilerini kaldırabilecek.

2- Yol SMS ile HES kodu Alma

HES kodu ayrıca SMS yöntemiyle de alınabiliyor. Kısa mesaj ile HES kodu almak için, HES yazıp aralarında boşluk bırakılarak sırasıyla, T.C. kimlik numarası, T.C. kimlik seri numarasının son 4 hanesi ve paylaşım süresi (gün sayısı olarak) yazın ve 2023’e SMS olarak gönderin.

Paylaşım süresinin belirtilmemesi halinde kodun süresi 1 yıl ile sınırlandırılacak. (Kısa mesaj örneği: HES 1234567890 1234 15. Bu şekilde mesaj atıldığında kod 15 gün geçerli olacak.)

3- Yol E-Devlet üzerinden de alınıyor

HES Kodu, E-Devlet internet sayfası üzerinden de alınır. HES (Hayat Eve Sığar) Kodu, Kontrollü Sosyal Hayat kapsamında, ulaşım ya da ziyaret gibi işlemlerinizde kurumlarla ve kişilerle, Covid-19 hastalığı açısından herhangi bir risk taşıyıp taşımadığınızı güvenli şekilde paylaşmanıza yarayan bir koddur.

Paylaştığınız HES kodları uygulama üzerinden ya da kurumlara sağlanan servisler aracılığı ile sorgulanabilecektir.

Bu kod sadece kullanacağınız şehirlerarası toplu ulaşım araçlarında geçireceğiniz süre boyunca karşılaşacağınız bulaş riskini azaltmak amacına hizmet etmektedir. Covid-19 ya da temaslı olan vatandaşlarımız toplu ulaşım aracı kullanamayacaktır. Birlikte seyahat ettiğiniz diğer kişilerin sonradan Covid-19 testinin pozitif olması halinde sizi bilgilendirebilmemiz için kullanılır.

HES Kodu Nasıl Alınmalı ?

1-( Hayat Eve Sığar ) uygulaması üzerinden, “HES Kodu İşlemleri” bölümüne girilir. “HES Kodu Oluştur” butonuna tıklama işlemi. 

2- SMS yöntemi ile HES yazıp boşluk bırakarak sırası ile; T.C. ..

Örnek; HES 148644684486 48684. ..

3- E-Devlet sistemi üzerinden de HES kodunuzu ulaşabilirsiniz.

Hayat eve sığar… sevdiklerimizin sağlığı bizim elimizde


FİRMA REHBERİ – DİJİTAL AJANDANIZ

Firma rehberi tanımla olarak, firmaların ürün veya hizmet sunan işletmeleri tüketicilerle ortak bir noktada buluşmalarını sağlayan geniş bir platform alanıdır. Firma rehberleri bölgeye bağlı kalmadan binlerce firmayı bünyesinde telefon numarası, adres, iletişim seçenekleri, konum kaydı gibi birçok alan yer almaktadır. Firma ve iş yeri sahiplerinin müşterilerine daha kolay hızlı güvenilir olarak ulaşmasını sağlar. Müşterilerin aradığı hizmeti daha hızlı bulmalarını ve daha çok seçenek sayesinde kendilerine uygun firma ile anında iletişime geçme firma hakkında genel bilgi alma gibi kolaylık sağlar. Kullanım olarak oldukça basit ara yüze sahip olan firma rehberi bölge ve hizmet sektöründe aranılan hizmeti sağlamakta olup, firma rehberinde kayıt olan işletmeler hakkında, video,  fotoğraf, konum, tanıtım gibi birçok bilgileri gözden geçirebiliyor ve diğerleriyle ilgili değerlendirmeye gidebiliyorlar.

Bu da bizleri artık popüler hale gelen rehber sitesine yöneltiyor. Rehber platformu, büyük veya küçük işletmeler fark etmeksizin bizlere aradığımız tüm firma ve ürünleri detaylı bilgilerle ulaşma imkânı veriyor. https://www.kozanfirmam.com Firma Rehberleri – Firma Rehberi Siteleri – Firma Reklam Siteleri.


Kendi Firmanızı özgün kılmak istiyor musunuz hemen Kozan Firmam Rehber sitesine üye olun Gold Üyelik tekliflerinden yararlan. Firmanız Reklamınız olsun..

Müşteriler internette sizi bulamıyor! Neden mi?

Çünkü dijital ortamda çok rakibiniz var! Öne çıkmalısınız!

Gold Üyelik Sadece 60 TL’den başlayan fiyat seçenekleriyle!

Gold Üyelik ve Profesyonel SEO Analizi

Firma Rehber Web sitesinde Gold üyelerimize özel olarak sunulan bu hizmet ile sitedeki firma ya da iş rehberi profiliniz uzman dijital pazarlama SEO ekipleri tarafından analiz edilerek güncel rakiplerinizin analizi yapılır. Gerekli düzenlemeler ile firmanız SEO kurallarına uygun olarak biçimde sitede yayına alınır ve kısa sürede firmalar arasında Google’da ilk sayfada yer alır.

Türkiye’de binlerce kullanıcı dijital ortamdan (internet) üzerinden ürün ya da firma aramakta olup milyonlarca rakiplerin arasından firmanızdan sattığınız ürünü satmakta ya da verdiğiniz hizmeti vermektedir. Google’da aramalarında ilk sayfada gördüğünüz rakiplerinizin birçoğu paraya kıyarak firmasına, verdiği hizmet ya da iş yeri için Google’da ilk sayfada yer alabilmek için profesyonel çalışma yaptırmış durumdadır. Doğal olarak eğer bu kalabalık internet ortamından siz de müşteri kapmak ve para kazanmak istiyorsanız; firmanızın, ürünlerinizin, iş yerinizin veya sunduğunuz hizmetlerin SEO (Google arama motoru uyarlaması) kurallarına uygun olarak anlatıldığı bir içerikle rakiplerinizin önüne çıkarak iş yerinizi ve ürününüzü daha kolay bulunabilir hale getirmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Sadece Gold üyelerimize özel sunduğumuz bu hizmet sayesinde Google aramalarında iş yeriniz, firmanız, hizmetleriniz veya ürünleriniz daha iyi yerlere gelecek ve daha çok müşteriye ulaşarak daha çok para kazanmaya başlayacaksınız.

Firma rehberi kaydı ve profesyonel SEO destekli 6 Aylık Gold Üyelik kısa bir süre için sadece 60.00 TL’dir. Kampanyamızdan yararlanmak istiyorsanız bize BURADAN 7/24 ulaşabilirsiniz.

firmaya ait >>> firma ismi, iletişim no, firma adresi, firma bilgileri, firma hakkında resim, firma hakkında diğer bilgiler yer almaktadır, kozanfirmam.com

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
firma rehberi, Adana Rehber, Kozan Reklam, Kadirli Rehber, Firma Ekle, Firma Bul, Türkiye Firma Rehberi, Karabük Firma Rehberi, Firma Rehberi Türkiye Firmalar Rehberi Türk Firmaları, Ücretsiz Firma Rehberi | Firmanı Ücretsiz Ekle, Firmarehberi,firmarehberi.com,firmarehberi,Firma-rehberi, Türkiye Rehberi Firma Rehberi Türkiye iş Rehberi Türkiye, Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle