kozan rehber, kozan rehber, kozan rehber,
whatsapp
HAR Makina A.Ş. Firma Rehberi – Kozan Firma ve İş Rehberi
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
334 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ALPER KARADAŞ
  • ADRES: İkitelli O.S.B. Demirciler Sanayi Sitesi A Blok No:1 Başakşehir/İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 444 3154
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

Dolum Makinası;

Ürünlerin ambalajlanmadan önce dolum işlemini organize bir şekilde yapacak olan dolum makinası, sıvıların ve granül ürünlerin otomatik olarak kaplara aktarılmasını sağlayacaktır. Üst düzey bir performans sergileyecek olan makinalar, PLC ekran otomasyonuyla istenilen ölçülere göre ayarlanabilir, endüstriyel alanlarda uzun süre başarılı bir şekilde çalışabilmektedir. Paslanmaz çelikten üretilmiş olan makinalarımız, sizlere hızlı ve seri bir üretimin bütün imkanlarını sunabilir.
Tam Otomatik Dolum Makinası….
Avrupa standartlarına göre üretilmiş olan dolum makinası, sıvı, granür, toz ve macun kıvamındaki ürünlerin doldurulması için ayarlanabilecek kapasiteye sahiptir. 7 renkli dokunmatik ekran aracılığı ve PLC otomasyonuyla doldurma ölçülerini ayarlayabileceğiniz makinalar, otomatik yıkama özelliğine sahiptir. Yüksek damlamayı engelleyen debi değeri sayesinde, ürünlerinizin tasarruflu bir şekilde doldurma işlemi tamamlanacaktır.
• Konveyör sayesinde hassas doldurma işlemi yapmaktadır.
• Ambalaj tanıma sensörü sayesinde birçok farklı ürünü doldurma kapasitesine sahiptir.
• Servo motorlu gramaj ve nozul yükseklik ayarlama kontrollü sağlanabilmektedir.
• Ürün köpürme ve damlama olasılığını minimum düzeye indirmektedir.
Otomatik yıkama özelliği bulunmaktadır.
• 100 adet ambalaja reçete hafıza kayıt imkanı sunarak, hızlı bir performans sergileyecektir.
Deterjan Dolum Makinası
Deterjan alanında sıklıkla kullanılmakta olan otomatik makinalarımız, ürünlerin köpürme ve akıtma yapmadan istenilen ayarlar eşliğinde dolum yapmasını sağlamaktadır. Sıvı dolum makinalarını arasında sizlere profesyonel bir çalışma alanı sunacak, paslanmaz çelik özelliğiyle AB standartlarında bir kullanım kapasitesine sahip olmanızı sağlayacaktı.

firmaya ait >>> firma ismi, iletişim no, firma adresi, firma bilgileri, firma hakkında resim, firma hakkında diğer bilgiler yer almaktadır, kozanfirmam.com

334 KİŞİ FİRMAYI ZİYARET ETMİŞTİR

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
firma rehberi, Adana Rehber, Kozan Reklam, Kadirli Rehber, Firma Ekle, Firma Bul, Türkiye Firma Rehberi, Karabük Firma Rehberi, Firma Rehberi Türkiye Firmalar Rehberi Türk Firmaları, Ücretsiz Firma Rehberi | Firmanı Ücretsiz Ekle, Firmarehberi,firmarehberi.com,firmarehberi,Firma-rehberi, Türkiye Rehberi Firma Rehberi Türkiye iş Rehberi Türkiye, Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle