Firmanızı ekleyin. Sitenize link verelim. Anında müşterileriniz size ulaşsın; hem web siteniz Google ilk sayfada yükselsin.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
155 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İlknur Şahan
  • ADRES: Dr. Mustafa Enver Bey Cd. No:13/3 Alsancak / İzmir
  • TELEFON: 0 (545) 637 3535
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ İZMİR

FİRMA HAKKINDA

Ben İlknur Şahan. Sizler beni bir süredir “ilknurmakeup” olarak tanıyorsunuz. 21 yıldır bu sektörde hizmet vermekteyim.

Kariyerimin ilk 9 yılını Star TV, Show TV, Kanal 6 ve Kral TV’de canlı yayın makyözü olarak geçirdikten sonra medya sektöründen ayrılarak İstanbul Yeşilköy City Kuaför’de yaklaşık 12 yıl boyunca müşterilerime hizmet verdim. 2 yıldır ise İzmir Alsancak şubemde profesyonel ekibimle birlikte siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Güzellik ve sağlık sektörlerinin bir süredir iç içe hizmet vermesi teknolojik gelişmelerinde bu yönde hızla ilerlemesine vesile olmaktadır. Her ne kadar yeni ve alternatif yöntemler geliştirilsede bizim için değişmeyen tek şey doğal güzelliktir. “Doğal güzellik” felsefesi ile çıktığım makyözlük kariyerimde doğal görünüm ve güzellik adına tüm yöntem ve teknikleri öğrenerek, müşterilerime bu yönde hizmet vermekteyim. 2014 yılından bu yana bu mesleğe gönül vermiş, işini en iyi şekilde yapan yerli ve yabancı birçok uzmandan eğitim aldım. 2018 yılı itibariyle de tüm sertifika ve diploma belgelerimi alarak bu güzel mesleği ona gönül veren insanlara öğretmeye başladım. Şimdi ise tüm deneyim ve bilgi birikimim ile Uzm. Estetisyen ve Eğitmen İlknur Şahan olarak yeni yerimde yine aynı güler yüzümle siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyorum.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
firma rehberi, Adana Rehber, Kozan Reklam, Kadirli Rehber, Firma Ekle, Firma Bul, Türkiye Firma Rehberi, Karabük Firma Rehberi, Firma Rehberi Türkiye Firmalar Rehberi Türk Firmaları, Ücretsiz Firma Rehberi | Firmanı Ücretsiz Ekle, Firmarehberi,firmarehberi.com,firmarehberi,Firma-rehberi, Türkiye Rehberi Firma Rehberi Türkiye iş Rehberi Türkiye, Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle