kozan rehber, kozan rehber, kozan rehber,
whatsapp
Kevser Pırlanta Firma Rehberi – Kozan Firma ve İş Rehberi
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
407 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mustafa Tevfik Kürtüncü
  • ADRES: Kazancılar Cad. Gazioğlu Çrş. Kat:4 No:414 Melikgazi Kayseri 03522323434
  • TELEFON: 0 (352) 232 3434
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Kevser Pırlanta

“Kevser Pırlanta Mücevherat Toptan Kuyumculuk” olarak 40 yıllık tecrübemiz, sürekli yenilenen ürün yelpazemiz, kaliteli işçiliğimiz ve uygun fiyatlarımız ile sizlerle birlikte olmanın gururunu yaşıyoruz.

Modern teknolojimiz, yüksek üretim kapasitemiz ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile güven-estetik ve kaliteyi bir araya getiriyoruz.

Sadece altın ve mücevherat sektöründe eğitim almış zeki ve çalışkan kadromuzla, teknolojinin getirdiği tüm olanaklardan yararlanıyor, siz müşterilerimizin mutluluğunu, kendi mutluluğumuz sayıyoruz.

Kuyumculuk sektöründeki tartışılmaz yerimiz ve güvenilirliğimiz ile sağlam adımlarla ilerlediğimiz bu yolda müşteri memnuniyetinin bilincindeyiz ve hep bu yolda ilerlemeye devam edeceğiz.

Sevgilerimizle…

firmaya ait >>> firma ismi, iletişim no, firma adresi, firma bilgileri, firma hakkında resim, firma hakkında diğer bilgiler yer almaktadır, kozanfirmam.com

407 KİŞİ FİRMAYI ZİYARET ETMİŞTİR

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
firma rehberi, Adana Rehber, Kozan Reklam, Kadirli Rehber, Firma Ekle, Firma Bul, Türkiye Firma Rehberi, Karabük Firma Rehberi, Firma Rehberi Türkiye Firmalar Rehberi Türk Firmaları, Ücretsiz Firma Rehberi | Firmanı Ücretsiz Ekle, Firmarehberi,firmarehberi.com,firmarehberi,Firma-rehberi, Türkiye Rehberi Firma Rehberi Türkiye iş Rehberi Türkiye, Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle