kozan rehber, kozan rehber, kozan rehber,
whatsapp
Kozan Sevrun Motor Firma Rehberi – Kozan Firma ve İş Rehberi
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
335 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Orhan sevrun
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: 0 (537) 525 0849
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 17:00

FİRMA HAKKINDA

Kozan Sevrun Motor

 Kozan Sevrun Motor Kozan ilçesinde motosiklet tamir bakım gibi pek çok platformda hizmet konusunda önde gelmektedir. Yaptığı işi kaliteli ve gününde yaparak müşteri memnuniyetini kazanmıştır.

İlçede açıldığı günden buyana yaptığı işlerle adından söz ettiren motor bakım tamir ustası Sevrun Motor‘da sizlerde motorlarınızın kışlık ve yazlık bakımlarını yaptırabilir veya diğer arıza ve bakımlarını yaptırabilirsiniz.

Kaliteli güvenilir bakım ve onarımın adresi Motor Bakım Onarımı

Akü bittiğinde ne, nasıl yapılmalı?

Farkında olmadan farları açık unuttuysanız veya başka bir nedenle motorunuzu çalışmayabilir. Sorun aküden kaynaklanıyorsa, motoru çalıştırmak için takviye işlemi yapılır. Takviye kablolarıyla başka bir aracın aküsünden güç alınarak otomobili çalıştırma yoluna gidilir. Bu işlem sırasında yanlış takviye yapıldığı da olur. Yanlış takviye yapılması, özellikle enjeksiyonlu otomobillerin elektronik kontrol ünitesinin ve çeşitli parçalarının arızalanmasına ve bir hayli kabarık tamir faturasına neden olur.

Motorda Doğru takviye nasıl yapılır?

Motorunuzu aküsü bittiğinde yapılması gereken bir araca ait başka aküden takviye sistemi yaparak çalıştırma. Ya da takviye işlemi yaparken birkaç kurala dikkat etmelisiniz.

– Motor takviye yoluyla çalıştırabilmek için her iki akünün de; aynı kapasitede (Ah/Ampersaat) olması gerekiyor. (Bu bilgi akünün üzerinde yazılıdır.)

– Takviye alacağınız araçla aracınızın temas etmediğinden emin olun. Araçların birbirine temas etmesi durumunda, takviye kablolarının artı uçları bağlanır bağlanmaz araçlar üzerinde elektrik akımı oluşur. Bu da tehlikelere sebep olabilir.

– Başka bir motordan takviye alındığında, iki aracında gereksiz lamba ve aksesuarlarını kapatmalısınız.

Motor Çalışmıyorsa Birkaç Neden (Benzin ‘de)

Hava-yakıt karışımı, Ateşleme, Silindirlerde sıkıştırma (kompresyon).
Motorunuz çalışmıyorsa problem muhtemelen bunlardan biri, çoğunlukla da yakıt veya ateşlemedir.

Kozan Nöbetçi Eczane arıyorsanız bu içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Firma birçok marka model bakım ve onarım yapmaktadır.


 

firmaya ait >>> firma ismi, iletişim no, firma adresi, firma bilgileri, firma hakkında resim, firma hakkında diğer bilgiler yer almaktadır, kozanfirmam.com

335 KİŞİ FİRMAYI ZİYARET ETMİŞTİR

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
firma rehberi, Adana Rehber, Kozan Reklam, Kadirli Rehber, Firma Ekle, Firma Bul, Türkiye Firma Rehberi, Karabük Firma Rehberi, Firma Rehberi Türkiye Firmalar Rehberi Türk Firmaları, Ücretsiz Firma Rehberi | Firmanı Ücretsiz Ekle, Firmarehberi,firmarehberi.com,firmarehberi,Firma-rehberi, Türkiye Rehberi Firma Rehberi Türkiye iş Rehberi Türkiye, Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle