kozan rehber, kozan rehber, kozan rehber,
whatsapp
Luket Et & Tavuk Fabrika Satış Mağazası Firma Rehberi – Kozan Firma ve İş Rehberi

GOLD Luket Et & Tavuk Fabrika Satış Mağazası

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
186 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: AEB SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • ADRES: Kastamonu Yolu Cad. No:121 Karıt Köyü Safranbolu / Karabük
  • TELEFON: 0 (370) 415 1188
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: 0 (533) 208 1899
  • WEB SİTESİ: http://www.luket.com.tr/
  • E-POSTA: info@luket.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
3+4 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Kastamonu Yolu Cad. No:121 Karıt Köyü Safranbolu / Karabük

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

AEB Grup; emin adımlarla, sistemli büyümek ve kurumsallaşmak adına başarılı girişimlerine bir yenisini daha eklemiş ve “Luket” markasıyla hazır gıda sektörüne girmiştir.

2011 Aralık ayında deneme üretimlerine başlayan Luket; kısa zamanda üretim ve satış hacmini kayda değer oranda genişletmiştir.
3900 metrekare kapalı alanda et döner, tavuk döner ve pişirilmiş hazır et ürünlerine yönelik üretim yapan Luket tesisleri, sahip olduğu üretim kapasitesiyle Batı Karadeniz bölgesinde ilk olma özelliğine sahip olduğu gibi bölgedeki hayvancılığın ve besiciliğin canlanması adına da önemli bir girişimdir. Tesisler, gıda üzerine eğitimli personel istihdam ederek bölgenin ekonomisine de olumlu katkılar sağlamıştır.
Firmamız; Türk Gıda Kodeks’inin koyduğu kurallar çerçevesinde, bir gıda üreticisinde olması gereken tüm vasıfları bünyesinde barındırmakta ve ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemleri, ISO 22000-2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri belgeleri ile global standartlara uygun çalışma disiplinini ortaya koymaktadır. Temel ilkemiz işimizi büyük özveriyle, güvenilirlikle yapmak olup; ürünlerimizin her bakımdan beğenilmesi, kaliteli bulunması ve tercih edilmesi tüm çalışanlarımızın iftihar sebebi ve başarılarımızın anahtarıdır.

 


 

firmaya ait >>> firma ismi, iletişim no, firma adresi, firma bilgileri, firma hakkında resim, firma hakkında diğer bilgiler yer almaktadır, kozanfirmam.com

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.
186 KİŞİ FİRMAYI ZİYARET ETMİŞTİR

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
firma rehberi, Adana Rehber, Kozan Reklam, Kadirli Rehber, Firma Ekle, Firma Bul, Türkiye Firma Rehberi, Karabük Firma Rehberi, Firma Rehberi Türkiye Firmalar Rehberi Türk Firmaları, Ücretsiz Firma Rehberi | Firmanı Ücretsiz Ekle, Firmarehberi,firmarehberi.com,firmarehberi,Firma-rehberi, Türkiye Rehberi Firma Rehberi Türkiye iş Rehberi Türkiye, Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle