kozan rehber, kozan rehber, kozan rehber,
whatsapp
NEMTÜRK Firma Rehberi – Kozan Firma ve İş Rehberi
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
359 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: BURAK DEMİR
  • ADRES: Nurtepe mah. Alibey cad. No.13/A
  • TELEFON: 0 (531) 083 5218
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Nem Türk nem kurutma sistemleri günümüzde inşaat alanları şantiyeler de proje zamanlarını hızlandırmak için zemine, duvara ve cephe gibi alanlara uygulanacak ürünlerin beton, alçı,parke, epoksi, pvc, alçıpan, boya gibi ürünlerin hızlı kuruması ve sağlıklı yapılar için firmamızda üretilen %100 yerli nem alma, nem kurutma cihazları ile hem projeleri hızlandırıyoruz hemde sağlıklı yapılar kurulması için ıslak zeminlerde ve duvarlarda yapılan çalışma sonrasında kurutma yaparak daha güçlü yapılar inşa ediyoruz.
Sonrasında Konut, Ofis gibi şantiye halinde kurutma yapılmadığı zaman yaşam alanlarında beton, duvar ve zeminde nemlenme, rutubetlenme ve küslenme oluşmaktadır bunların olmaması için öncesinde şantiyenin kurutulması lazım şantiye halinde kurutulmayan bitmiş konutlarda da kurutma işlemi sağlıklı şekilde yapılmaktadır.
Firmamız her türlü yapıda nem,rutubet gibi sorunları garantili şekilde kurutmaktadır.
Bu işlemi cihazlarımız ve içindeki özellikleri ile havadaki bağıl nemi emerek kendi içinde yoğuşma sayesinde suya çevirmektedir havadaki bağıl nemi aldıktan sonra betondaki neme vakum görevi vererek nem,rutubet ve ıslaklığı beton atmaya başlamakta aynı işlemler tekrarlanarak nem alma cihazları sürekli olarak çekecek ve suyu tahliye edecektir.
Bu işlemler ortalama bir konutta 7/10 gün sürmektedir.
Sağlıklı Yapılar için Kurutun Kurtulun.

NEMTÜRK Günümüz şartlarında inşaat yapılırken dikkat edilen önemli hususlardan biri inşaat kurutma hizmeti adı verilen işlemdir. İnşaat sahiplerine her açıdan olumlu sonuçlar doğuran bu işlem doğal yolla yapılabildiği gibi sistem araçları ile de yapılabilmektedir. Bunun dışında oluşan bağzı sorunlar vardır nem kurutma,rutubet kurutma, parke kurutma gibi sorunlar günlük hayatınızda karşınıza çıkabilir bunlar için nemtürk herzaman yanınızdaki güçtür. Ücretsiz keşif yapılarak alandaki sorunları tespit edip son teknoloji cihazların kurulumu profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

firmaya ait >>> firma ismi, iletişim no, firma adresi, firma bilgileri, firma hakkında resim, firma hakkında diğer bilgiler yer almaktadır, kozanfirmam.com

359 KİŞİ FİRMAYI ZİYARET ETMİŞTİR

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
firma rehberi, Adana Rehber, Kozan Reklam, Kadirli Rehber, Firma Ekle, Firma Bul, Türkiye Firma Rehberi, Karabük Firma Rehberi, Firma Rehberi Türkiye Firmalar Rehberi Türk Firmaları, Ücretsiz Firma Rehberi | Firmanı Ücretsiz Ekle, Firmarehberi,firmarehberi.com,firmarehberi,Firma-rehberi, Türkiye Rehberi Firma Rehberi Türkiye iş Rehberi Türkiye, Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle