kozan rehber, kozan rehber, kozan rehber,
whatsapp
Nihal Çiçek Evi Firma Rehberi – Kozan Firma ve İş Rehberi
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
876 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Nihal Çiçek Evi
  • ADRES: Numune Mah. Dr.Sadık Ahmet Cad. No: 192/D İskenderun/Hatay
  • TELEFON: 0 (506) 269 7563
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 19:30

FİRMA HAKKINDA

Nihal çiçek evi olarak 10 yılı aşkın süredir çiçekçilik sektöründe hizmet vermekteyiz. Her geçen gün mutlu müşteri sayımızı artırarak git gide büyüyen bir yapıya sahibiz. Uzun yıllardır edindiğimiz tecrübeler ve bilgi birikimleri ile özenli ve özverili bir çalışma sergilemekteyiz. Müşterimizin ihtiyaçlarına yönelik yenilikleri hızla gerçekleştiriyor ve bu sayede sizlere çok daha kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Güven ve samimiyet odaklı çalışan işletmemiz, var olan müşteri portföyünü hızla büyütmektedir. Nihal çiçek evi olarak misyonumuz; modern ve yenilikçi anlayışa hâkim, özgün tasarımlara sahip çiçek çeşitlerini müşterimize taze ve zamanında ulaştırmaktır. Vizyonumuz; daima yenilikçi ve hızlı olabilmek, güven ve samimiyetin adresi olarak bilinmek, teknolojiyi maksimum düzeyde kullanarak kurumsal hizmet anlayışımızı geliştirmektir. Bu misyon ve vizyonumuz doğrultusunda siz değerli müşterilerimize özel günlerinde daha kaliteli hizmet vermek amacıyla büyük bir özveri ile çalışıyoruz.

Yenilikçi anlayışı ön planda tutan işletmemiz, internet dünyasına hızlı, sağlam ve güvenilir bir alt yapı ile giriş yaparak tüm Türkiye’de kaliteli çiçekçilik hizmeti sunmayı en büyük amaç edinmiştir. Bu sayede teknolojiyi yakında takip ederek dijital dünyanın faydalarını siz değerli müşterilerimize en güvenli yollarını ile sunmaktayız. Yerel pazarda kendisini ispatlamış ve memnun müşteri sayısı her geçen gün artan firmamız, kalitesini ve güvenilir alışveriş anlayışını teknoloji ile birlikte tüm Türkiye’ye sunmaya hazır konuma getirilmiştir. Bu yeni işletme anlayışımız ile kendimizi geliştirerek siz değerli müşterilerimizin hislerini en güzel ve özel yansıtacak çiçekler üretiyor ve sizlere sunuyoruz. Yerel de sektöre yön veren yapısı ile yenilikleri yakından takip eden firmamızın referansları müşteriler değil rakiplerimizdir. Çiçekçilik sevdamızı, doğduğumuz yerden çıkarak tüm ülkede kaliteli işleyişin ve hizmet anlayışının güvenilir alışveriş noktası haline gelmesini hedefliyoruz.

Hizmetlerimiz

Doğanın bizlere sunduğu eşsiz güzellikteki çiçekleri en taze halleri ile siz değerli müşterilerimize sunuyor ve hislerinize en doğru şekilde tercüman olarak eşlik ediyoruz. Özgün çiçek aranjmanları ve tasarımları ile en özel günlerinize vazgeçilmez bir anı olmaktan gurur duyuyoruz. Yüzlerce çiçek çeşidi arasından duygularınıza en uygun çiçekleri seçebilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Yaşam döngüsünün simgesi olan teraryumları özenle yetiştirerek sizlerin en değerli canlıları olması için çalışıyoruz. Teraryum bakımını ve yetiştiriciliğini engin tecrübemiz ile doğal döngülerini oluşturarak çeşit çeşit model ve seçenekleri ile siz kıymetli müşterimize armağan ediyoruz.

Ölümsüz olarak da bilinen cansız çiçekleri, güzel görünümleri solmadan ve eskimeden istediğiniz mekânı süslemek amacı ile üretiyor ve en hızlı şekilde sizlere sunuyoruz. Kaliteyi ön planda tutarak üretimi gerçekleşen cansız çiçekler, istediğiniz alanları tıpkı bir doğaya çevirerek bakım maliyeti olmadan muhteşem görünümler sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Hatay İskenderun’da doğup tüm Türkiye’ye kaliteli hizmet sunan yapımıza ulaşmak ve bizlerden bilgi almak için iletişim bölümünden her türlü aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Kozan Rehber

firmaya ait >>> firma ismi, iletişim no, firma adresi, firma bilgileri, firma hakkında resim, firma hakkında diğer bilgiler yer almaktadır, kozanfirmam.com

876 KİŞİ FİRMAYI ZİYARET ETMİŞTİR

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
firma rehberi, Adana Rehber, Kozan Reklam, Kadirli Rehber, Firma Ekle, Firma Bul, Türkiye Firma Rehberi, Karabük Firma Rehberi, Firma Rehberi Türkiye Firmalar Rehberi Türk Firmaları, Ücretsiz Firma Rehberi | Firmanı Ücretsiz Ekle, Firmarehberi,firmarehberi.com,firmarehberi,Firma-rehberi, Türkiye Rehberi Firma Rehberi Türkiye iş Rehberi Türkiye, Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle