kozan rehber, kozan rehber, kozan rehber,
whatsapp
Osmaniye Evden Eve,Osmaniye Evden Eve Taşımacılık - Firma Rehberi - Kozan Firma ve İş Rehberi Firma Rehberi – Kozan Firma ve İş Rehberi

Osmaniye Evden Eve,Osmaniye Evden Eve Taşımacılık

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
92 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Yusuf Kılıç
  • ADRES: Mehmet Akif Ersoy Mahalesi 8027 sokak 2/A – Merkez / OSMANİYE
  • TELEFON: 0 (541) 493 7626
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 00:00 - 00:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Osmaniye evden eve nakliyat çalışmalarında sürekli kesintisiz hizmet oluşturan asansörlü nakliyat aracımızla noktaya güvenli taşımacılık hizmeti götürmekteyiz.

Ucuz fiyatlara nakliyat sözleşmesi yapılarak gerçekleştirilen asansörlü eşya taşımacılığı sektöründe şehir içi ve şehirlerarası alanda en emniyetli taşımacılık hizmeti gerçekleştirmektedir. Garantili sözleşme faktörleri ön planda tutularak özellikle iş ve işçi emniyeti konularına aşırı ehemmiyet gösterilmektedir.
Osmaniye asansörlü eşya nakliyatı yaparken emniyet şeridi oluşturulmakta, alanında uzmanlaşmış asansör operatörleri kullanılmaktadır. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden evden eve nakliyat firması günden güne müşteri memnuniyeti sayısını arttırmayı hedeflemektedir. Kalite politikasına uygun misyon ve vizyon oluşturarak, özellikle asansörlü eşya sevkini mükemmel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Yapılan her işte en modern elektrik motorlu ve benzin motorlu asansör kullanımı titizlikle gerçekleştirilmektedir.
Eşyalar son derece mükemmel bir şekilde paketlendikten sonra asansör kabinine yerleştirilmekte alanında uzmanlaşmış istif elemanları kapalı kasa model araçlar içerisine muntazam bir şekilde yerleştirmesini yapmaktadır. Özellikle eşya paketleme alanında da kendini en iyi şekilde yetiştirmiş elemanlarımız eşya asansörünün muntazam bir şekilde kullanılmasına destek sağlamaktadır.
Çevre emniyetini son derece mükemmel bir şekilde oluşturularak ekip ruhu içerisinde memnuniyet vereceği eşya sevkiyatı yapılmaktadır. Özellikle her noktaya kendi eşya asansörlerimizi götürerek güvenli osmaniye evden eve taşımacılık hizmeti gerçekleştiriyoruz. Bunun yanında rakip firmalara eşya asansörü kiralama faaliyeti gerçekleştirerek destek olmayı ihmal etmiyoruz.

firmaya ait >>> firma ismi, iletişim no, firma adresi, firma bilgileri, firma hakkında resim, firma hakkında diğer bilgiler yer almaktadır, kozanfirmam.com

92 KİŞİ FİRMAYI ZİYARET ETMİŞTİR

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
firma rehberi, Adana Rehber, Kozan Reklam, Kadirli Rehber, Firma Ekle, Firma Bul, Türkiye Firma Rehberi, Karabük Firma Rehberi, Firma Rehberi Türkiye Firmalar Rehberi Türk Firmaları, Ücretsiz Firma Rehberi | Firmanı Ücretsiz Ekle, Firmarehberi,firmarehberi.com,firmarehberi,Firma-rehberi, Türkiye Rehberi Firma Rehberi Türkiye iş Rehberi Türkiye, Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle