kozan rehber, kozan rehber, kozan rehber,
whatsapp
OZOQUİZ TEST VE SINAV SİSTEMİ - Firma Rehberi - Kozan Firma ve İş Rehberi Firma Rehberi – Kozan Firma ve İş Rehberi
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
121 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Yaşar Gündüz
  • ADRES: Mimar Sinan Mahallesi, Ali Çetinkaya Bulvarı No:50 D:7 Demet Apartmanı Alsancak / Konak / İZMİR
  • TELEFON: 0 (232) 444 3572
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Online eğitim süreci içerisinde öğrencilerin ders ve ödevlerini İnternet üzerinden takip etmesi, gelecekte de eğitim alanında gidilecek çeşitli değişimlerin olacağını bize göstermektedir.

Online eğitim programı boyunca eğitimciler, öğrenciler ve veliler için oldukça yararlı olan online sınav sistemleri ise online eğitimi her alanda destekleyerek öğrenci başarı yüzdelerini arttırmayı hedeflemektedir.

Online sınav sistemleri içerisinde yer alan çeşitli hizmet ve modüller sayesinde eğitimcilerin sınırsız ders konusu ve zorluk derecesine bağlı olarak online sınav ve test hazırlamasına olanak vermektedir. Hazırlanan online sınavların ve testlerin e-posta ve iletişim numarası üzerinden bilgilendirilme özelliği ile zamandan tasarruf etmenizi mümkün kılan online sınav ve test sistemleri, dönemsel olarak başarı düzeyini ölçekleyerek bireysel ve sınıf yüzdesini analiz etmenizi sağlamaktadır.
Gelecek bir tık ile elinizde!
OzoQuiz, Online Test ve Sınav Sistemi, teknolojinin getirdiği tüm yenilikleri eğitim alanında güvenli ve disiplinli bir şekilde sizlere sunmaktadır. Öğrenciler, eğitimciler ve velilere özel geliştirilen OzoQuiz, Online Test Ve Sınav Sistemi ile birlikte geleceğe bir adım atmaya ne dersiniz? Detaylı bilgi ve teklif almak için www.ozoquiz.com adresini ziyaret ederek bizimle iletişim numaramızdan irtibata geçebilirsiniz.

firmaya ait >>> firma ismi, iletişim no, firma adresi, firma bilgileri, firma hakkında resim, firma hakkında diğer bilgiler yer almaktadır, kozanfirmam.com

121 KİŞİ FİRMAYI ZİYARET ETMİŞTİR

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
firma rehberi, Adana Rehber, Kozan Reklam, Kadirli Rehber, Firma Ekle, Firma Bul, Türkiye Firma Rehberi, Karabük Firma Rehberi, Firma Rehberi Türkiye Firmalar Rehberi Türk Firmaları, Ücretsiz Firma Rehberi | Firmanı Ücretsiz Ekle, Firmarehberi,firmarehberi.com,firmarehberi,Firma-rehberi, Türkiye Rehberi Firma Rehberi Türkiye iş Rehberi Türkiye, Firma Rehberi - Ücretsiz Firma Ekle